Ikea vs Aliancia za rodinu + KBS

Autor: Ján Rubis | 15.1.2014 o 0:43 | (upravené 15.1.2014 o 14:35) Karma článku: 25,77 | Prečítané:  6314x

Aktivisti za rodinu s podporou KBS, kritizujú článok v nákupnom magazíne IKEA, ktorý opisuje príbeh dvoch žien vychovávajúcich dieťa. Je to podľa Vás správne? Súhlasíte?

Po prečítaní článku Na Ikea útočia pre článok o spolužití žien, podporili ich aj biskupi! som si povedal: Tak toto už nie! TOTO JE UŽ CHORÉ!! Jeden článok o spolunažívaní žien, ktorý IKEA vydala v Nákupnom magazíne! Ikea, ako sa môžeme dočítať v článku, nič nepropaguje, je to len príbeh ľudí z jednej domácnosti, ktorí medzi nami tiež žijú.

Musím vyzdvihnúť antidiskriminačné vyjadrenia hovorkyne spoločnosti Ikea na Slovensku, Janu Hrubcovú. „Snažíme sa robiť všetko pre to, aby sa zachovávali rovnaké príležitosti pre všetkých, bez ohľadu na sexuálnu orientáciu, vek, pohlavie či fyzické schopnosti.

To, aké vyjadrenie dala k tomuto článku , Clara and Kirsty IKEA feature, Aliancia rodiny s podporou Konfrencie biskupov Slovenska ma zas a znova hlboko zarmútil, pobúril, ba priam nasral!

Uvádzajú, že Ikea nazýva spolužitie dvoch žien vychovávajúce jedno dieťa RODINOU. Hovorca Aliencie za rodinu Antom Chromík

„Ak sa tak nestane, budeme informovať naše rodiny, aby našli vhodné formy protestu, ako je vrátenie klubových kariet a zváženie nákupov v tejto spoločnosti.“ Chcel by som osobne vedieť koľko kusov jeho nábytku pochádza práve z tohto obchodného reťazca. Som rád že pán Chromík dodal, že už viac nemieni nakupovať v tomto obchodnom reťazci.

„Katalógy v Rusku takéto články neobsahujú. Takisto ako katalógy v arabských krajinách nezobrazujú ženy.“ Tam nás chce pán Chromík s Alianciou za rodinu a KBS dostať? Ďakujem, neprosím!

 

Na záver môjho príspevku použijem ďalší citát z článku, ktorý zahŕňa aj môj názor:„Máme len dve možnosti. Buď budeme popierať, že sú tu ľudia, ktorí nežijú podľa predstáv niekoho iného, alebo rešpektovať, že spoločnosť je čoraz pestrejšia.“ povedala sociologička Zora Bútorová.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Kupujúci Japonec? Neexistuje, tvrdia stánkari z vianočných trhov

Strávili sme jeden deň so stánkarmi, aby sme zistili ako vidia návštevníkov spoza svojich pultov.

EKONOMIKA

Deti boháčov majú vlastnú sieť, stojí za ňou Slovák

Byť bohatým je nuda, keď vás nikto nevidí.


Už ste čítali?