Kresťanská LOBBY? Podľa mňa nemiestne...

Autor: Ján Rubis | 13.11.2013 o 21:39 | (upravené 14.11.2013 o 23:03) Karma článku: 10,18 | Prečítané:  1945x

Prečo robíme zo Slovenska náboženský štát? Fórum života, boj za udržanie rodiny, pochod za život, odporcovia Gender equality. Žijem v ROVNOprávnó štáte.  Prečo miešame náboženstvo a politiku? Nemá byť úlohou kresťanstva pomáhať ľuďom v duchovných otázkach?  Viesť ich ku konaniu dobra? A nienatískať im ideológiu!

ŽIAĽ áno, kresťanská LOBBY lobuje vo veľkom! SMUTNÉ.  Ľudsko-právna stratégia, ktorú predložil minister zahraničných vecí Lajčák, možný kandidát na Generálneho tajomníka OSN. Môj osobný názor - stratégia sa mala prijať na rokovaní vlády v septembri, no bombardovanie mailovej schránky pána Lajčaká od kresťanskej loby ho donútila požiadať o predĺženie termínu na predloženie stratégie do júna budúceho roka.

Predseda Konferencie biskupov Slovenska (KBS) poslal list ministrovi zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslavovi Lajčákovi. Úryvok : „K právam LGBTI osôb. Domnievame sa, že predložený návrh je nevyvážený a ideologicky zaťažený, nakoľko vo viacerých formuláciách textu nachádzame spochybňovanie tradičnej rodiny a manželstva." PREČO ROBÍME ZO SLOVENSKA NÁBOŽENSKÝ ŠTÁT? NIE!! Čeknite si ústavu ;)

Fórum ŽIVOTA, boj za udržanie RODINY, POCHOD ZA ŽIVOT, odporcovia GENDER E-Quality. Ako mladý človek, ktorý žije v 21. storočí, žijem v ROVNOprávnom štáte! Rodina JE základná bunka spoločnosti. Potrebujeme riešiť aj LGBTI? Áno, je to TU! Prečo vyspelé krajiny Európy s týmto "fenoménom" nemajú problém? Švajčiarsky veľvyslanec na SR sa verejne prezentuje ako homosexuál, ich premiér tiež.

Otvoríme si stránku Peticie.com. Medzi najpopulárnejšie patria petícia za odvolanie Oľgy Pietruchovej (7 715 elektronických podpisov),  Otvorený list za zrušenie výboru LGBTI (3 158 elektronických podpisov).  Stránky ako Postoy.sk, zakrestanske.sk Potrebujeme zaCHRÁNIŤ KRESŤANSKÉ SLOVENSKO?

Žiaľ na Slovensku sa takto robí politika, strany sa prezentujú silným kresťanským základom. Politici stoja v prvom rade pri rôznych kampaniach za ŽIVOT a udržanie RODINY. Kandidáti KDH mali svoju predvolebnú kampaň do VÚC založenú práve na obhajovaní a udržaní statusu rodiny. Vtipné je, ako  mohol poslanec NRSR Igor Matovič vyhlásiť, že je lepšie, ak decko vyrastá v detskom domove ako v rodine registrovaného partnerstva. Vraj v domove bude mať vzor MATKY- VYCHOVÁVATEĽKY a vzor OTCA-ÚDRŽBÁRA. Je to úbohosť. Pokiaľ to decko bude vychovávané v láske, tak prečo nie? V Čechách homosexuálny pár dostal do výchovy jedno dieťa. Nik oňho nemal záujem, keďže bolo postihnuté, ale aj tak ho milujú a starajú sa oňho. Skúsme to brať ako precedens, že to môže fungovať.

PREČO MIEŠAME KRESŤANSTVO A POLITIKU? Nemá byť úlohou kresťanstva pomáhať ľuďom v duchovných otázkach?  Viesť ich ku konaniu dobra? A nie NATÍSKAŤ IM IDEOLÓGIU! Áno, aj ja som kresťan a verím v Boha, ale KRESŤANSKÉ LOBBY neuznávam!


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Po kose na Krym? Zakopnete o tank

Vreckový sprievodca cestovateľov po východných teritóriách, časť III.

KOMENTÁRE

Mala byť ombudsmanka aj na pochode za rodinu?

Bubon, koláž Krista a zástava, celý výjav pripomínal akúsi civilnú procesiu.


Už ste čítali?